x
передзвонити

Які добрива потрібні для соняшника и гібридів

Якщо ви бажаєте мати величезні поля з кукурудзою і мати з них високі врожаї, а відповідно і хороший прибуток, тоді вам просто необхідно підгодовувати мінеральними добривами цю культуру. Оскільки вона використовує ці мінерали в повній мірі. Пояснюється це тим, що у кукурудзи більш тривалий вегетаційний період, а значить, що ця рослина засвоює всі важливі речовини від початку до кінця вегетації, і так до самого завершення дозрівання зерна.

Для тих, хто не знає, як правильно вибирати зерна для кукурудзи, є наступні рекомендації:

  • обирайте зерно, що має кращі посівні якості (насіння 1-ї,2-ї и 3-ї репродукції);
  • насіння кукурудзи має бути стійким до різноманітних температурних режимів та погодних умов. Найкраще вибирати гібриди або ж насіння з перших поколінь.
Не варто забувати, що ефективність від добрив все ж є. Завдяки добривам збільшується врожайність, а також сама якість зерна кукурудзи позитивно змінюється. За допомогою мінеральних добрив можна змінювати процес обміну речовин, а також сприяти активному накопиченню в рослинах корисних речовин таких як: білки, жири, вуглеводи і т.д. Найважливіше - збільшити в зерні кукурудзи кількість білка, а це можна зробити тільки за допомогою збільшення азотного живлення рослин. Звичайно, основне живлення в різних областях України досить різноманітне, оскільки воно дуже залежить від ґрунтових умов, агротехніки та інших факторів, що впливають.

Як відомо аграріям, кукурудза відмінно реагує на азотні і фосфорні мінеральні добрива, також добре зерна реагують на калійні добрива.

Норми і співвідношення мінеральних добрив розраховують на основі фактичної родючості ґрунту, за даними його агрохімічного аналізу і запланованого рівня врожайності.

Оскільки мінеральні добрива коштують досить дорого, всі наявні добрива просто необхідно застосовувати розумно і вносити помірними дозами. Саме це, в першу чергу, сприяє збільшенню продуктивності рослин кукурудзи. Якщо ж ви бажаєте більш економічно поставитися до питання добрив для кукурудзи, як раціонального і економного варіанту, можна обробити насіння розчином, який містить в собі плівкоутворювальні препарати і протруйники.

Кукурудза картинка