x
передзвонити

Які добрива потрібні для соняшника

Всі ми знаємо, що соняшник - рослина теплолюбна і посухостійка. Однак, ця рослина, не дивлячись на свою любов до сонця, все ж не обходиться без постійного мінерального живлення. Звичайно ж, для отримання якісного насіння потрібно строго дотримуватися режиму підгодівлі і організовувати своєчасне підживлення соняшнику.

Удобрювати соняшник потрібно калієм, фосфором і азотом. Так, наприклад, на 1 тонну врожаю соняшника необхідні добрива, які будуть містити відповідно 60 кг, 27 кг і 150 кг мікроелементів. Також в добрива для соняшника входять корисні елементи, такі як:

  • марганець;
  • цинк;
  • мідь;
  • залізо.

Варто розуміти, що удобрювати рослини варто безпосередньо в грунт і перед посівом. Завдяки цим простим хитрощам можна домогтися збільшення обсягів майбутнього врожаю.

Основне підживлення соняшнику


В основу підживлення входять фосфор і калій, а азот потрібен при обробці рослини. Ранньою весною і восени рекомендовано використовувати рідкі добрива для соняшника. Популярними на сьогоднішній день серед аграріїв стали комплексні гранули, які поступово витісняють рідкі добрива. Вони використовуються як добрива і при обробці соняшнику. Комплексні гранули цілком забезпечують рослини необхідними мінералами. При цьому можливо економити на проходах техніки.

Добриво для соняшника при посіві

Поліпшити життєдіяльність рослин можна за допомогою добрив при посіві насіння соняшнику. Мікромінеральні добрива для соняшника включають в свій склад рослинні вітаміни, амінокислоти, полісахариди та інші корисні речовини. Для отримання хороших результатів вирощування даної культури важливе внесення добрива при посіві соняшника. Слід пам'ятати, що їх не можна вносити в пророблені рядки або лунки. Для гарної схожості вони вносяться збоку на 5 см далі в глибину, ніж насіння.

Тож, якщо ви плануєте своє поле засіяти соняшником, пропонуємо вашій увазі насіння і рекомендації з правильного розрахунку добрив для них.

У компанії «АгроРитм» представлене тільки високоякісне насіння різних культур.

Вчасно внести добрива в грунт