x
передзвонити

Продаж насіння гороху оптом і в роздріб зерно на посадку в Україні


Горох – культура з родини бобових. І так вже склалося з історичних обставин, що в Україні бобові добре прижилися і мають небувалу популярність. Звичайно, для кожного аграрія, фермера велике щастя зуміти виростити належну кількість гороху або інших бобових культур.

Як правильно купити насіння гороху і не прогадати

В сучасному суспільстві насіння гороху можна купити де завгодно, починаючи від оптових ринків закінчуючи інтернет-магазинами. Варто відзначити, що ціна насіння гороху безпосередньо залежить від наступних факторів:

  • сорт;
  • місце придбання - магазин або через сайт;
  • тип покупки - опт або роздріб.

Далі варто розібратися, який горох купувати: озимий або ярий. Озимий добре підходить для південної частини країни, де присутня нестача вологи. Він зможе принести хороший врожай. Ярова ж дуже стійка до заморозків і відмінно підійде для полів, що знаходяться на півночі країни.

Насіння гороху можна придбати де завгодно і яке завгодно. В інтернет-магазині АгроРитм існує велике розмаїття насіння. Так, наприклад, насіння посівного гороху поділяють на лущильні і цукрові. Вони відрізняються між собою за агротехнічними та смаковими якостями. Кращими у вживанні як в свіжому, так і в консервованому вигляді вважаються мозкові сорти. Варто відзначити, що цукровий горох вважається ніжним і живильним. Якщо ви бажаєте придбати цукровий горох, точніше його насіння, то дістати його не так-то й просто. І в зв'язку з цим, ми хочемо вам запропонувати придбати його в нашому інтернет-магазині АгроРитм. Якщо ви захочете купити насіння раннього гороху, ви зможете оцінити якість насіння вже через 50-60 днів після посіву.

Для замовлення насіння гороху ви можете зв'язатися за телефонами, що зазначені на сайті магазина АгроРитм.

Картинка горох

У цій категорії немає товарів.