x
передзвонити

Замовити Насіння ячменю в Україні в компанії "Агро Ритм" оптом і в роздріб

0 фільтр

Бажаний

Хіт
Снігова королева

Снігова королева

Врожайність: 9-10 т/га Висота рослин: 90-95 см Ячмінь озимий – дворучка. Господарські та ..

6 500 Грн.

Бажаний

Хіт
Луран

Луран

Врожайність: 80ц/га Норма висіву: 3,5-4,0 млн/га Основні характеристики шестирядний кор..

7 000 Грн.

Бажаний

Хіт
Лестер

Лестер

Висота рослини: 70-80 см Норма висіву: 3,0-4,0 млн/га Озимий ячмінь. Основні характеристи..

7 400 Грн.

Бажаний

Хіт
Достойний

Достойний

Висота рослин: 100-105 см Врожайність: 99 ц/га Занесений до Реєстру сортів рослин України з 2006 р..

7 400 Грн.

Бажаний

Хіт
Дев’ятий вал

Дев’ятий вал

Висота рослин: 110-117 см Врожайність: 105 ц/га Занесений до Реєстру сортів рослин України з 2..

6 500 Грн.


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

У аргокультурі України насіння ячменю становлять чималу частину. Цей продукт злакових відмінно підходить для приготування борошна, кормів і відмінно підходить для варіння пива. Якщо розповісти коротко про цю культуру, то вона не примхлива в плані посіву, температури і рівня вологості. Звичайно, від правильного вибору насіння залежить врожайність ячменю в майбутньому. Рекомендовано покладатися на такі пункти при виборі насіння:

  • Селекцію;
  • Вегетаційний період;
  • Біологічні властивості самого сорту.

Також слід зазначити, що існує маса видів ячменю, до якого відносяться: пивоварний варіант, фуражний, шестирядний, дворядний.

Пивоварний ячмінь. Відмінно підходить для варіння пива. У такого зерна більш тонка оболчка, має високий рівень крохмалю і знижений рівень білка. Головним показником цього виду є екстрактівность. Вона пов'язана з вмістом крохмалю. У пивоварному ячмені міститься крохмалю - 70%, а екстрактивність - 82. Підсумок: чим вище екстрактівность, тим менше потрібно зерна на процес виробництва пива.

Фуражний ячмінь. Чудово підходить для концентрованого корму, який активно використовується в тваринництві. У такого корму висока енергетична цінність. Наприклад, такий вид ячменю позитивно впливає на тварин і на їх продукцію. Наприклад, коров'яче молоко. У якісного ячменю цього типу повинні бути наступні показники:

  • Вологість - 15% .;
  • Сміттєва домішка - до 5% .;
  • Не допускається зараженість.

Шестирядний ячмінь і дворядний ячмінь.

Шестирядний ячмінь прийшов до нас зі Східної Азії. Він дуже стійкий до холодів і посухи. Якщо порівнювати з дворядним, то цю рослину можна вирощувати в будь-якій зоні. Насіння такого ячменю швидко достигають і вельми продуктивні.

Дворядний ячмінь прийшов до нас з Середньої Азії, він є в ярій та озимій формах. Висота вирощеної культури сягає до метра. Цей тип має популярність в Європі, а також Середньої і Центральної Азії. Насіння цього ячменю має симетричну і правильну будову, саме завдяки цьому заслуговуює особливої уваги.

Звичайно, селекція ячменю не стоїть на місці, і з кожним днем з'являються все нові і нові види, які здатні приживатися в будь-яких умовах.

Для замовлення ярового або озимого ячменю в магазині компанії «АгроРітм» телефонуйте: +38 (063) 826-78 -34

Картинка Ячмень