x
передзвонити
Октава Одеська
Шестопалівка
+

Замовити насіння пшениці сорту Шпалівка в Україні оптом і в роздріб

 • Модель: пшениця Шпалівка
 • Наявність: На складі
 • 7 000 Грн.

  знайшли дешевше?

  знайшли дешевше?

  Заповніть форму і можливо ми переглянемо нашу ціну спеціально для Вас

  Шпалівка
  Шпалівка
  7 000 Грн.

Врожайність: 70-120 ц/га

Висота рослини: 80-85 см

Вегетаційний період: 262-272 днів

Оригінатор: ФГ «Бор» Код оригинатора – 1543. Сорт виведений шляхом відбору Короткостебельная лінії №197 в розпліднику випробування першого року сорти Шестопаловка в 2004 році.

Господарські та біологічні характеристики

Різновид ерітроспермум. Вегетаційний період 262-272 дні. Період яровизації 20 днів (дворучка). Колосіння і дозрівання раннє.

Колос: Великий, довгий (11-13 см), середній щільності, поникли циліндричний, при дозріванні білий, неламкий. Восковий наліт слабо виражений. Ості коротше колоса, среднерасходящіеся, середньої грубості, також при дозріванні білі. З огляду на рекордну пластичність сорту, колос може змінювати не тільки величину, а й форму.

Колоскова луска: середня ланцетно-овальна. Зубець середній, гострий, злегка зігнутий. Плече середнє, пряме. Кіль добре виражений дощенту.

Корінь: коренева система потужна і мобільна, добре використовує потенціал родючості грунту.

Калеоптіле: довге, що дозволяє закладати насіння при посіві на глибину 6-8 см. Це дає можливість не тільки дістати вологий грунт і отримати дружні сходи, а й підвищити зимостійкість таких посівів.

Стебло: порожнистий, тонкий, міцний. Висота рослини 80-85 см. Стебло темно-зеленого кольору, при дозріванні – білого. Форма куща полусланка. Восковий наліт слабо виражений. Висота стеблостою цього сорту слабо реагує на континентальність клімату.

Лист: зелений, середньої довжини і ширини. Восковий наліт слабо виражений, опушенность відсутня.

Особливості сорту

Враховуючи, що сорт Шпаловка є лінією сорту Шестопаловка, вони належать до пшениць довгого дня. Однак сорт Шпаловка є лідером в пластичності не тільки за фізіологічними властивостями, але і за морфологічними ознаками.

Сорт стійкий: до грунтової та повітряної посухи, жаростійкий. Володіє підвищеною зимостійкістю і морозостійкістю. Стійкий до осипання та проростання на корені, а також має комплексну стійкість до всіх захворювань озимої пшениці. При рекордні врожаї 70-120 ц / га сорт Шпаловка може вилягати як і сорт Шестопаловка, особливо при рясних шквальних опадах.

Зерно: велике, подовжене за формою яйцевидне. Маса 1000 зерен 45-55 грам, забарвлення червона, борозенка середня, підстава голе, чубчик опушен.

Якість зерна: сорт ставитися до групи сильних пшениць. Зерно містить 14-16% білка, 30-35% клейковини. ІДК – 63 з.п. Сила борошна 350-480 о.а. Обсяг хліба 100 гр., Борошна 1200 см3. Загальна оцінка хліба 9 балів.

Врожайність

В конкурентному сортовипробуванні за 3 роки середня врожайність 87,5 ц / га, що на 7ц вище стандартів сорти Шестопаловка. Його приналежність до сортам п’ятого покоління, дозволяє мати високу виробничу надійність і стійкість високих врожаїв у виробництві в самі різні роки обробітку озимої пшениці. Сорт Шпаловка легко долає врожайність 150Ц / га.

Сорт Шпаловка універсального типу використання та придатний для обробітку у всіх екологічних регіонах України. Ареал виробничого використання аналогічний сорту Шестопаловка.

Сорт районований в 2016 році.

Для того щоб оформити замовлення, необхідно просто заповнити онлайн форму на сайті. Також фахівці “Агро-Ритм” проконсультують вас з будь-якого питання в телефонному режимі і допоможуть визначитися з правильним вибором.

Ми є не тільки виробниками насіння, але займаємося розробкою гібридів, в нашому переліку вже досить багато різних сортів, які користуються широкою популярністю у фермерів.

Ви можете оплатити покупки, використовуючи такі способи оплати:

 • Картою на сайті
 • Готівкою кур’єру, при отриманні товару
 • Банківським переводом

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5