x
передзвонити
Антонівка
+

Замовити насіння пшениці сорту Сталева в Україні оптом і в роздріб

 • Модель: пшениця Сталева
 • Наявність: На складі
 • 7 000 Грн.

  знайшли дешевше?

  знайшли дешевше?

  Заповніть форму і можливо ми переглянемо нашу ціну спеціально для Вас

  Сталева
  Сталева
  7 000 Грн.

Врожайність: 100-105 ц/га

Висота рослини: 75-85 см

Вегетаційний період: 260-272 днів

Оригінатор: ФГ «Бор» Код оригинатора – 1543. Сорт виведений шляхом відбору Короткостебельная лінії №197 в розпліднику випробування першого року сорти Шестопаловка в 2004 році.

Господарські та біологічні характеристики

Різновид еритроспермум (осистий). Вегетаційний період 260-275 днів. Період яровизації 20 днів (дворука). Колосіння ультра раннє, дозрівання раннє.

Колос: великий, середньої довжини (10-12 см), середній щільності, на 10 см стрижня 24 колоска. Форма колоса циліндрична. Восковий наліт сильно виражений, при дозріванні колос білий, неломкий. Ості коротше колоса, середнього розгалуження, грубі, середньої товщини, при дозріванні білі.

Колоскова луска: велика, яйцеподібна, нервація слабо виражена. Зубець короткий, гострий, злегка зігнутий. Плече вузьке, скошене. Кіль сильно виражений до основи.

Корінь: коренева система потужна і мобільна, добре використовує потенціал родючості грунту.

Калеоптіле: довге, що дозволяє закладати насіння при посіві на глибину 6-8 см. Це дає можливість не тільки дістати вологий грунт і отримати дружні сходи, а й підвищити зимостійкість таких посівів.

Стебло: порожнисте, товсте, міцне. Висота рослини 75-85 см. Габітус напів прямостоячий. Стебло зелене, при дозріванні білого кольору без опушення. Восковий наліт сильно виражений.

Лист: зелений, великий. Восковий наліт сильно виражений, опушення відсутнє. З осені, на початку кущіння листя світліші, довші і більш розлогі ніж у сорту Шестопалівки.

Особливості сорту

Універсальний, однак має яскраво виражений ухил інтенсивного використання. Сорт лісостепового типу розвитку. Сорт має рекордно високу стійкість до вилягання, що дозволяє витримувати 10-тонний урожай на перестою, без вилягання, осипання та проростання на корені. Сорт Сталева рекордсмен по ширині ареалу виробничого використання.

Апробаційні ознаки: різновид еритроспермум (осистий). Вегетаційний період 260-275 днів. Період яровизації 20 днів (дворука). Колосіння ультра раннє, дозрівання раннє.

Сорт стійкий: до ґрунтової та повітряної посухи, жаростійкий. Володіє підвищеною зимостійкістю і морозостійкістю. Має комплексну стійкість до всіх захворювань озимої пшениці.

Зерно: велике, маса 1000 зерен 55-60 грам. Форма зерна яйцеподібна, забарвлення червоне, борозенка середня, підстава голе, чубчик середньо опушений.

Якість зерна: сорт відноситься до групи сильних пшениць. Зерно містить 14,5 - 16,0% білка, 30 - 33% клейковини. ІДК - 70 о.п. Сила борошна 350 - 400 о.а. Об’єм хліба 100 г борошна 1200 см3. Загальна оцінка хліба 9 балів.

Врожайність

У конкурентному сортовипробуванні за 3 роки середня врожайність 86,2 ц / га, що на 7,8ц вище стандартів сорти Шестопаловка. За урожаю сорт Сталева є абсолютним лідером на протязі всього періоду використання в конкурсному, колекційному і в виробничому сортовипробуванні. Сорт Сталева універсального виробничого використання для будь-яких екологічних умов і технологій, в тому числі і на зрошенні. Однак найкращий регіон виробничого використання є лісостеп України. Це найвдаліший сорт п'ятого покоління для виробництва.

Для того щоб оформити замовлення, необхідно просто заповнити онлайн форму на сайті. Також фахівці “Агро-Ритм” проконсультують вас з будь-якого питання в телефонному режимі і допоможуть визначитися з правильним вибором.

Ми є не тільки виробниками насіння, але займаємося розробкою гібридів, в нашому переліку вже досить багато різних сортів, які користуються широкою популярністю у фермерів.

Ви можете оплатити покупки, використовуючи такі способи оплати:

 • Картою на сайті
 • Готівкою кур’єру, при отриманні товару
 • Банківським переводом

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5