x
передзвонити

Насіння ріпаку в компанії Агро Ритм

0 фільтр

Бажаний

Хіт
Опус

Опус

Висота рослини: 138 см Вміст олії в сухому насінні: 46,73% Ріпак озимий. Представляє – “Осева ..

32 000 Грн.

Бажаний

Хіт
Чорний Велетень

Чорний Велетень

Висота рослини: 165-170 см Вегетаційний період: 292 - 323 дні Врожайність: 28,8 ц/га Оригін..

30 000 Грн.


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Обробка ріпаку – це історія успіху НВП АгроРитм. Він є не тільки джерелом фізіологічно цінного рослинного масла для вживання в їжу, але також широко використовується для різнопланової сировини, наприклад, врожаю цієї культури з 1 га достатньо, щоб проїхати до 30 000 км на легковому автомобілі. Селекціонери компанії АгроРитм стояли біля джерела розробки нових гібридів ріпаку в Україні.

За багато років роботи селекціонери НВП АгроРитм придбали багатий досвід роботи у сфері селекції, вирощування, передпродажної підготовки та реалізації насіння як на ринку України, так і в країнах Європи.

Ріпак - одна з найбільш затребуваних сільгосп культур. Його головна особливість полягає в тому, що він стійкий до холоду.

Насіння озимого ріпаку НВП АгроРитм

Він дає більше врожаю, навіть незважаючи на те, що через несприятливі погодні умови може вимерзнути. Дана культура здатна витримати холоди до -8 градусів. Озимі сорти в середньому розвиваються і дозрівають протягом 320 днів.

Щоб отримати багатий урожай, важливо правильно вибрати насіння ріпаку, а також врахувати кліматичні умови і особливості грунту, де буде виростати дана сільгоспкультура.

Насіння ярого ріпаку в компанії АгроРитм

Більш стійкі до посухи і мають вегетативний період до 90 днів. Легко переносять захворювання. В основному його вирощують для таких цілей:

  • масло
  • макуха
  • шрот
  • для кормових цілей.

Яскраві жовті квіти також несуть певну функцію. У період цвітіння з них збирають мед, який вважається одним з найцінніших, а збором нектару займаються дикі або культурні бджоли.

У портфоліо НВП АгроРитм високоврожайні сорти, прекрасно пристосовані для обробітку у всіх грунтових кліматичних зонах. У нашої компанії є спеціальна площа селекційних ділянок, з яких частина відведена для розведення та селекціонування ріпаку, щоб отриманий сорт відповідав усім стандартам якості.

Як бачите, його використовують у багатьох сферах: як корм для тварин, для кулінарних потреб. З кожним роком все більше країн займаються вирощуванням ріпаку — це просто і вигідно.

Купити насіння ріпаку можна в селекційному центрі АгроРитм. При необхідності ми висилаємо пробники посівного матеріалу. Також у нас можна купити насіння ріпаку оптом і в роздріб.