x
передзвонити
Опус
+

Насіння ріпаку сорту "Чорний велетень" оптом і в роздріб

 • Модель: ріпак Чорний Велетень
 • Наявність: На складі
 • 30 000 Грн.

  знайшли дешевше?

  знайшли дешевше?

  Заповніть форму і можливо ми переглянемо нашу ціну спеціально для Вас

  Чорний Велетень
  Чорний Велетень
  30 000 Грн.

Висота рослини: 165-170 см

Вегетаційний період: 292 - 323 дні

Врожайність: 28,8 ц/га

Оригінатор – Вінницька державна сільськогосподарська дослідна станція. Озимий ріпак Чорний Велетень є одним з вигідних варіантів для вирощування в будь-яких умовах на території України. Стійкий до вилягання, посухи, обсипання, морозів і деяких шкідників і хвороб.

Основні характеристики

Сорт Чорний Велетень середньо-пізнього типу. Висота рослини досягає близько 165 – 170 см. Слід окремо відзначити недовгу тривалість вегетаційного періоду, який становить 292 – 323 дні. Рослина має стебло округлої форми, товщинаякогодосягаєблизько 14-17 мм. Гібридкущиться, утворює 7-8 гілок 1-го порядку. Суцвіття сорту ріпакуЧорний Велетень – китецеподібне, досягає довжини 26-37 см. Квіти жовті. Плід Чорний Велетень – стручок 8-10 см. У кожному стручку є 25-31 чорних насінин правильної кулястої форми. Насінина чорного кольору. Маса 1000 насінин 3,0-5,0г. Вміст олії в насінні 45,5 %, вміст глюкозинолатів 0,9%, ерукової кислоти -0,3%.

Сорт стійкий до вилягання та осипання. Відрізняється високою стійкістю до посухи. Рекомендується для регулярних посівів у всіх регіонах України.

Оптимальна густота на період збирання – 700-800 тисяч рослин на 1 га. За роки державного сортовипробування середня урожайність становила 28,8 ц/га.

Особливості сорту – Висока посухостійкість, придатність до механізованого збирання.

Для того щоб оформити замовлення, необхідно просто заповнити онлайн форму на сайті. Також фахівці “Агро-Ритм” проконсультують вас з будь-якого питання в телефонному режимі і допоможуть визначитися з правильним вибором.

Ми є не тільки виробниками насіння, але займаємося розробкою гібридів, в нашому переліку вже досить багато різних сортів, які користуються широкою популярністю у фермерів.

Ви можете оплатити покупки, використовуючи такі способи оплати:

 • Картою на сайті
 • Готівкою кур’єру, при отриманні товару
 • Банківським переводом

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
0/5