x
передзвонити

Замовити Насіння вівса і гібридів в Україні оптом і в роздріб


Овес - одна з найпопулярніших культур в Україні. Його застосовують не тільки для приготування різноманітних страв, але і в якості корму для тварин.

Овес використовують в різних сферах життєдіяльності:

  • корми для тварин
  • корми для домашньої птиці
  • харчова промисловість

Посівний овес - вологолюбна, тіньовитривала і невибаглива рослина в умовах вирощення на різних грунтах. Лише за кілька тижнів до початку колосіння йому може знадобитися додаткова волога. Коренева система рослини також не примхлива, і якщо потрібно, вона сама витягує з грунту всі необхідні поживні речовини. Додаткове внесення добрив дає хороші результати і покращує якість врожаю.

Як вибрати потрібний сорт вівса для посівної?

Селекція посівних культур в Україні широко поширена. Це допомагає з кожним роком покращувати якість врожаю, а також істотно збільшити його обсяги. Вибираючи певний сорт вівса, ви можете купити саме той сорт вівса, який ідеально підійде до особливостей ґрунту у вашій місцевості. Таким чином можна буде зменшити ризик захворювань посівної культури і збільшити врожайність.

Купити насіння вівса в Україні в компанії "Агро-Ритм"

Щоб купити насіння вівса в Україні, слід звернутися до фахівців в цій сфері. Саме таким є науково-виробниче підприємство "Агро-Ритм".

Ми займаємося повним циклом виробництва сільгосп культур - від селекції культури до реалізації насіння покупцеві. Але і на цьому ми не зупиняємося. Наші менеджери ведуть кожного клієнта аж до остаточного збору врожаю.

Таким чином, покупець отримує високоякісний посівний матеріал від виробника. А це означає, що і ціна на посівний матеріал вівса буде істотно нижче ринкової. Крім того, ви отримуєте підтримку на всіх етапах робіт.

Для постійних клієнтів у нас діють гнучкі системи знижок. Звертайтеся з приводу того, щоб купити посівний матеріал вівса, до консультантів інтернет-магазину "Агро-Ритм", або залишайте заявку на сайті, і ми самі з вами зв'яжемося.

У цій категорії немає товарів.