x
передзвонити

Підвищення цін на товари або новий законопроект Франції

Підвищення цін на товари або новий законопроект Франції

Регулювання мінімальних цін у Франції вже стартувало з 1 лютого. Цей закон говорить про те, що ціни на спектр продовольчих товарів тепер чітко регулюються. Сюди також входять товари зі знижковими цінами. Французький парламентарій прийняв цей законопроект ще 2 жовтня, і ось, через півроку, він вступив в силу. Цей законопроект лише невелика частина великої реформи Франції. Сенс її полягає в наступному:

  • створення безпечної торгівлі і поставок продукції;
  • створення справедливої торгівлі для всіх учасників ринку;
  • неприпустима продаж брендової продукції або продуктів харчування за собівартістю.

Влада бажає встановити справедливість в галузях фермерства і торгівлі. Що стосується міні маркетів, в загальному малого бізнесу - підняття цін на продукцію їх не торкнеться. Це більше відносится до великих супермаркетів, гіпермаркетів, так би мовити - до великого бізнесу Франції. Це пов'язано з тим, що великі торговельні центри пропонують кілька популярних брендів за собівартістю або близько до неї. Тим самим, не приносячи в свою компанію прибутку на пропоновані продукти. А мета таких маніпуляцій все ж проста - залучення якомога більшої кількості клієнтів. Простіше кажучи, ціна на продукти харчування або напої, які раніше продавалися за € 1, складатиме мінімум € 1,1.

Що стосовно аграрного та сільського господарства, міністр сільгосп структури Дідьє Гійом заявив, що цінова політика в аграрній та сільськогосподарській структурах ніяк не зміняться, в тому числі на насіння кукурудзи.

У зв'язку з цим у Франції все ж існує обурення населення за наступних причин:

  • перша причина - закон не зобов'язує роздрібні мережі і оптових торговців продуктами харчування та напоями платити більше французьким фермерам і не містить чіткого стимулу для повернення ними частини зрослої маржі агровиробникам;
  • і друга - дія цього закону тільки погіршить матеріальне становище французів, які мають скромний дохід. А також цей законопроект позначиться на фінансовій частині жителів провінційних міст, включаючи масу людей, так званих «жовтих жилетів», метою яких є економія на всьому за допомогою великих торгових центрів.

В кінці хочеться додати, що Франція з метою цього законопроекту, хотіла поліпшити ситуацію в країні, але, як бачите, вийшло як завжди ...

Розкажи друзям