x
передзвонити

Прекрасне майбутнє України: соя, горох, нут

Прекрасне майбутнє України: соя, горох, нут

Будь-які продукти прекрасні. Звичайно, кожен по-своєму. Здавалося б, що хорошого в сої, горосі і нуті?

  • Є гарне, - дамо відповідь ми, прості люди, агрономи.

У чому ж плюс? У прибутку. Якщо засіяти поля горохом, нутом або соєю, то агрономічна сфера країни підніметься з колін і почне таки нормально себе почувати і шикарно заробляти. Також поля можна засіяти бобовими культурами. Загалом, можна засадити і сочевицю, аби не рапс, після якого на полях більше нічого і ніколи не зможе рости. Так в чому ж перевага цих прекрасних продуктів, давайте розбиратися ?!

Почнемо, мабуть, з сої. Так-так. Дуже довгий період (давно справа була) сою вважали основною бобової культурою. Це насіння здатне за допомогою своїх якостей не тільки прогодувати нашу чималу планету Земля, а й зберегти родючість грунту на відміну від того ж ріпаку. Адже, соя - хороший попередник багатьох культур. Відомо, що якщо колись на полі була засіяна соя, то після неї залишається маса важливих компонентів для родючості землі, а саме: кальцій, калій, фосфор, мінерали та інші, не менш корисні, вітамінки. Важливо запам'ятати, що всі бобові культури - це чистий білок, який корисний для нашої землі.

Тепер, поговоримо про горох і нут ...

Що стосовно гороху, на щастя, він не потребує представлення. Адже в дитинстві ми всі його прекрасно їли. Також він не потребує особливого представлення через свої хороші показники по врожайності.

Цікаво знати!

Протягом останніх декількох років горох стабільно збирають на рівні 1,2-1,3 млн тонн, що є досить серйозним показником.

Нут зараз затребуваний, і його затребуваність серед українських фермерів росте постійно. Особливо фермерам цікавий сорт нуту Йордан. Це ізраїльський сорт цієї прекрасної рослини. Чому саме він? Йордан дає приголомшливі показники по врожайності в нашій країні, хіба це може не радувати? З кожним днем ​​серед українських фермерів зростає популярність нуту. Зокрема, ізраїльського сорту Йордан, який також демонструє серйозні показники по врожайності. На жаль, на сьогоднішній день такі культури як маш, сочевиця та інші - мрія фермерів і агросектора, але незабаром і ці мрії стануть реальністю.

Бобові культури - дійсно прибутковий сегмент з багатьох причин, але головні причини варто виділити:

  • затребуваність в інших країнах, в т.ч. ЄС;
  • залишаються плідними землі, а це значить, що після бобових можна посадити ще якусь культуру;
  • бобові багаті на вітаміни та мінерали.

Також важливо врахувати той факт, що при належній роботі з бобовими можна отримати різну продукцію. При правильній переробці бобових культур можна отримати якісне масло або борошно, або ж будь-який готовий продукт. Саме виходячи з цієї інформації, можна сміливо припустити, що за оцінками експертів, експорт бобів до 2022 року може зрости більш, ніж в 20 разів. Причина цьому - великий попит на даний продукт. А це значить, що бюджет країни до цього часу може поповнитися на гарненьку суму за рахунок попиту на бобові культури, хіба це не чудово?!

Розкажи друзям